Special

Personalizowana...
0 Ocen
85,41 zł 94,90 zł
Spinki do mankietów -...
1 Ocen
77,00 zł 89,90 zł
Szafka na klucze do...
0 Ocen
76,41 zł 84,90 zł
Ozdobna szafka na...
0 Ocen
76,41 zł 84,90 zł
Drewniana szafka na...
2 Ocen
76,41 zł 84,90 zł
Drewniana skrzynka na...
1 Ocen
76,41 zł 84,90 zł
Skrzyneczka na klucze...
0 Ocen
76,41 zł 84,90 zł
W domu......
0 Ocen
76,41 zł 84,90 zł
Skrzyneczka na klucze...
0 Ocen
76,41 zł 84,90 zł
Skrzynka na klucze...
0 Ocen
76,41 zł 84,90 zł
Spinki do mankietów

Spinki do mankietów z grawerem – elegancki prezent dla każdego mężczyzny

Spinki do mankietów z grawerem to niezbędny element męskiego stroju przy wielu okazjach. Właśnie to sprawia, że idealnie nadają się na prezent. Bardzo często stają się także cenną pamiątką na długie lata. Wszystko za sprawą personalizacji, jakiej poddawane są produkty. To ona sprawia, że wybrany przez Ciebie wzór będzie perfekcyjnie pasować do charakteru osoby, którą zamierzasz obdarować. Spinki wykonane są z najlepszej jakości materiałów, co przekłada się na ich wytrzymałość.

Spinki do mankietów Jest 19 produktów.

Materiał
Kształt
Rodzaj drewna
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Spinki do mankietów z grawerem to perfekcyjne wykończenie męskiego stroju, które może podkreślić indywidualny charakter osoby, która je zakłada. Sprzyja temu możliwość personalizacji produktu. Dostosowany grawer spowoduje, że spinki zamienią się w wyjątkowy prezent, który możesz podarować przy wielu okazjach.

Pamiątka wyjątkowych chwil

Spersonalizowany grawer na spinkach powoduje, że to w zasadzie idealny prezent dla każdego mężczyzny. Wzorów, które znajdziesz w ofercie Imperium Gadżetów, jest wiele i sprawdzą się one przy wielu okazjach. Możesz wybrać wariant ślubny, który zawiera na przykład datę uroczystości lub inicjały nowożeńców, a także wzór stworzony z myślą o wieczorze kawalerskim lub urodzinach. Niektóre warianty pasują również jako stylowy upominek na rocznicę związku. Niezależnie od tego, na jaki grawer się zdecydujesz, stworzysz wyjątkową pamiątkę na długie lata.

Prostota i elegancja

Spinki do mankietów z grawerem wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Wykorzystanie drewna dębowego gwarantuje wysoką wytrzymałość produktów oraz ich trwałość przez długie lata. Grawer nie ściera się i pozostaje doskonale widoczny. Całość zapakowana jest w eleganckie i proste pudełko wykonane z tektury. Tak skomponowany komplet to w zasadzie gotowy prezent, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.