Special

Zestaw do grilla Po...
0 Ocen
159,00 zł 199,00 zł
Personalizowana...
0 Ocen
85,41 zł 94,90 zł
Czerwona wieczna róża...
0 Ocen
79,00 zł 189,00 zł
Spinki do mankietów -...
1 Ocen
77,00 zł 89,90 zł
Skrzyneczka na klucze...
0 Ocen
76,41 zł 84,90 zł
Muszka drewniana,...
0 Ocen
68,90 zł 98,90 zł
Muszka drewniana,...
0 Ocen
68,90 zł 98,90 zł
Czerwona wieczna róża...
0 Ocen
40,00 zł 100,00 zł
Czerwona wieczna róża...
0 Ocen
40,00 zł 100,00 zł
Różane mydełka w butelce
0 Ocen
29,00 zł 100,00 zł
Skrzynki na alkohol

Skrzynka na wino z grawerem – idealne opakowanie na prezent

Grawerowana skrzynka na wino to nie tylko elegancka i zdecydowanie trwalsza alternatywa dla papierowych torebek na alkohol, ale także wyjątkowa i niepowtarzalna pamiątka dla obdarowanej osoby. W ofercie Imperium Gadżetów znajdziesz dużo wzorów, które staną się genialnym upominkiem wielu szczególnych okazji. Możliwość spersonalizowania nadruku dodatkowo podkreśla atrakcyjność takiego opakowania.

Skrzynki na alkohol Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów

Skrzynka na wino – ślub i inne okazje

Alkohol, a w szczególności wino, to dość chętnie wybierany prezent przy wielu okazjach. Jeśli decydujesz się na taki upominek, musisz znaleźć także odpowiednie opakowanie – najlepiej takie, które pasuje do okoliczności. Zamierzasz wręczyć młodej parze ich ulubiony trunek? Skrzynka na wino jako prezent ślubny sprawdzi się rewelacyjnie, a zwłaszcza w momencie, gdy pojawi się na niej romantyczny wzór upamiętniający to wydarzenie. Przygotowaliśmy również wzory na inne ważne okazje. Przede wszystkim znajdziesz w naszej ofercie warianty urodzinowe. Zbliża się trzydziestka lub czterdziestka kogoś bliskiego? A może szukasz opakowania dla konkretnej osoby – ojca, dziadka lub innego członka rodziny? Skrzynka na wino z grawerem sprawdzi się w każdej z tych sytuacji.

Perfekcyjne wykonanie

Do wykonania każdego z opakowań wykorzystano drewno najlepszej jakości. Skrzynka jest więc niezwykle trwała, podobnie jak nadruk, który się na niej znajduje. Właśnie dlatego kasetka może stać się pamiątką na lata i czymś więcej niż tylko zwykłym opakowaniem, które wykorzystane będzie tylko raz. Zapomnij o papierowych torebkach, które zawodzą w najmniej spodziewanych momentach, i wybierz pudełko na alkohol, które doskonale zabezpieczy znajdującą się wewnątrz butelkę.

Skrzynka na wino – grawer, który możesz spersonalizować

Cały sekret drewnianej skrzynki na wino tkwi w możliwości personalizacji nadruku, który się na niej znajduje. Możesz nie tylko wybrać najbardziej pasujący wzór, ale także dostosować jego niektóre elementy: imiona, datę i inne. Możliwości jest bardzo wiele, więc każdy znajdzie coś dla siebie.