Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarniej, całość zakupów odbywa się poprzez sklep internetowy lub zamówienie e-mail.

Co kupić na parapetówkę? 4 pomysły na prezent!

Co kupić na parapetówkę? 4 pomysły na prezent!

Zaproszenie na parapetówkę wcale nie trafia się tak często, stąd też nadal dobrze ma się zwyczaj, aby nie pojawiać się na niej z pustymi rękami. Mniej lub bardziej drobny upominek do nowego mieszkania to w zasadzie konieczność. Ale co przynieść na parapetówkę? Sposobów na poradzenie sobie z tym problemem jest kilka. Zawsze możesz podpytać, czy to gospodarzy, do których się udajesz, czy to ich bliższych znajomych, co przyda się do nowego mieszkania. Możesz także postawić na jeden z uniwersalnych podarunków. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę siedmiu najciekawszych propozycji.

Parapetówka – co kupić? Oto propozycje Imperium Gadżetów

4) Skrzynka na wino – wino to zawsze dobry pomysł na prezent na parapetówkę. Opakowanie z butelką dobrego trunku i najprzydatniejszymi gadżetami musi okazać się hitem spotkania.

3) Deska kuchenna – prezent, który stanie się główną atrakcją imprezy! Jeśli przyniesiesz ze sobą również kilka serów, będziesz mógł cieszyć się tym, jak szybko znikają z ofiarowanego przez Ciebie prezentu jeszcze w czasie zabawy.

2) Drewniane pudełko na chusteczki – podarunek, który wyróżnia się pomysłowością. Dzięki niemu właściciele nowego mieszkania na zawsze zapomną o nudnych tekturowych opakowaniach chusteczek i będą mogli cieszyć się z bardziej gustownego elementu wystroju. Dodatkowo z personalizowanym napisem!

1) Drewniana skrzynka na klucze – nasz zdecydowany faworyt! Wewnątrz eleganckiej skrzyneczki znajduje się 6 metalowych haczyków na klucze. Całość można zamknąć i podziwiać wyjątkowo uroczy napis, który dostosowany jest specjalnie dla właścicieli nowego mieszkania.